top of page

NAACP Metro Birmingham Branch

Public·143 members

Vllaznia Skënderbeu 2022 22 dhjetor 2023 Futbolli


14 orë më parë — Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 3 orë më parë — Vllaznia Erzeni drejtpërdrejt 1 nëntor 2023 TV KF Partizani Vllaznia Erzeni ...


Vllaznia Skënderbeu drejtpërdrejt 22 dhjetor 2023 22 nën 20222 nën 2023 — Lakes, Alps & Dolomites Private Tour 2022 27 tet 2023 — Laçi Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 19 ma(hd live!! (((TV))) Teuta Durrës... Plaku ndal Skënderbeun, Vllaznia zhytet në krizë | Gazeta ShqipKamza ndal sërish Skënderbeun, këtë herë në Korçë dhe konfirmon se barazimi I fazës së parë nuk ishte një rastësi. Skuadra e drejtuar nga Ndreu arriti të marrë një barazim 1-1, ashtu si në fazën e parë, ndërsa këtë herë edhe Sebino Plaku shijoi hakmarrjen personale ndaj korçarëve. Skënderbeu Erzeni 2022 02. 2023 Overview of the football m 2 dhj 2023 — Vllaznia drejtpërdrejt falas 30 janar 2023 | MezkenKukësi vs. ((HD live)) Laçi Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 20... KF Skënderbeu... “Ne duam t’i vendosim tifozët spektatorë në radhë të parë duke ofruar akses falas në të gjitha ndeshjet dhe një teknologji të pakrahasueshme, më të avancuar. “Përveç ndeshjeve të drejtpërdrejta, platforma do të ofrojë edhe përmbledhjen e ndeshjeve dhe analiza të detajuara, përmbajtje specifike për klubet dhe shumë opsione të tjera interaktive. Ekskluzive/ Gjici: Cenohet gara dhe favorizohet Skënderbeu, Vllaznia po bëhet aleate me korçarëtKritik, por edhe i drejtpërdrejtë. Safet Gjici nuk e pranon kurrsesi vendimin që është marrë për ndeshjen Vllaznia-Skënderbeu, e cila do të luhet në Korçë dhe jo në Shkodër sipas kalendarit. Ai thotë se diçka e tillë nuk i shërben aspak garës që po zhvillohet për titullin kampion dhe u bën apel shkodranëve që të mos pranojnë. Mirëpo, numri një i ekipit kampion të Shqipërisë shkon akoma edhe më tej, kur thotë se diçka e tillë do të favorizonte haptazi Skënderbeun dhe nënkupton që Vllaznia është aleate e korçarëve. Skenderbeu vs KF Vllaznia Shkodër - 2022-02-25 Event: Skenderbeu vs KF Vllaznia Shkodër - 2022-02-25, Artwork, Fixtures, Results, Logo, Banner, Clearart, Fanart, Poster. Vllaznia Skënderbeu shiko live 22 dhjetor 2023 - Bella Vista 2 dhj 2023 — 23 nën 2023 — SKENDERBEU vs DINAMO CITY LIVE! Skënderbeu shiko live 2022 | KF Erzeni Shijak Vllaznia Laçi drejtpërdrejt live 11 . REAGIMI Në një prononcim për “Panorama Sport” presidenti i skuadrës së Kukësit, i cili është rivali direkt i Skënderbeut në luftën për titullin kampion, thotë se ky vendim për të zhvendosur ndeshjen cenon garën dhe favorizon korçarët. VLLAZNIA - SKENDERBEU | C5 |Regjioni: Ndërkombtare Gjuha: Shqip XK Ndrysho Lokalizimi Selekto regjionin Selektoni gjuhën Biletat e mia Menaxho ngjarjet Kërko për ngjarje 22 DHJETOR 2023 / ORA 17:00 Stadiumi "Loro Boriçi", Shkodër bileta prej ALL 200 VLLAZNIA - SKENDERBEU | C5 | VLLAZNIA - SKENDERBEU22 DHJETOR 2023 / ORA 17:00ABBISNET SUPERIOREJAVA 18LORO BORIÇISHKODER Organizatori i ngjarjes merr përgjegjësinë për cilësinë e ngjarjes. Organizatori do të marrë një vendim në lidhje me rimbursimin nëse ngjarja nuk zhvillohet ose shtyhet. Vllaznia-Skënderbeu, drejt… KorçësKu do të luhet Vllaznia-Skënderbeu? Ende as në Shkodër e në Korçë nuk e dinë. Vllaznisë i është mbyllur Loro Boriçi, pasi fusha e rimbjellur nuk duhet prekur edhe disa ditë, ndaj u zgjodh Reshit Rusi për sfidën e së dielës. Në të shkuarën aty është luajtur, por në mënyrë misterioze kriteret e licencimit ndryshojnë nga viti në vit dhe tani Reshit Rusi rezulton se nuk plotëson kriteret e licencimit. “E ardhmja e futbollit është falas, – lexohet në një mesazh në X të shpërndarë nga profili i A22 Sports -. Ne ofrojmë një platformë më të avancuar të transmetimit për t’i lejuar tifozët të shikojnë çdo ndeshje falas. “Futbolli është loja e popullit, – thotë Bernd Reichart, CEO i A22 Sports. – Përvoja aktuale me abonimet e shumta televizive është e shtrenjtë dhe shumë e pakënaqshme. KF Skënderbeu 1:0 (Kategoria Superiore 2021/2022, 31. Statistieken van deze wedstrijd FK Vllaznia - KF Skënderbeu (Kategoria Superiore 2021/2022, 31. Ronde) met scorers, opstellingen, wissels, ... Ne e kundërshtojmë me forcë këtë gjë dhe nuk është aspak e drejtë, por i takon Vllaznisë që të kërkojë me insistim këtë gjë. Nëse nuk pranojnë të dy ekipet, nuk kanë arsye që të luhet në Korçë. Por, në fakt se ka pranuar Vllaznia, atëherë është çështje e tyre. Nëse ata kanë pranuar, i bie që të jenë aleatët e Korçës. Nuk besoj që të kenë pranuar dhe kjo është e padrejtë. Nuk është konkurrencë e ndershme. Vllaznia - Skënderbeu Live - Abissnet Superiore: Football Scores & Highlights - 11/05/2024Follow the Abissnet Superiore live Football match between Vllaznia and Skënderbeu with Eurosport. The match starts at 4:00 PM on May 11th, 2024. Çfarë është Unify, platforma e ë Superligës ku mund t'i shikoni ndeshjet falas në TV | Telesport21 Dhjetor 2023 15:49 Denis Hakanaj Quhet Unify dhe është platforma e transmetimit përmes së cilës A22 Sports (kompania menaxhuese që kujdeset për aspektet ligjore dhe komerciale të Superligës) propozon një formulë të re argëtuese sportive, në emër të futbollit përfundimisht të çliruar nga kufizimet dhe monopoli i UEFA-s dhe FIFA-s pas vendimit të Gjykatës së BE-së. Skënderbeu Egnatia drejtpërdrejt 28/10/2023 28 tet 2023 — As kjo nuk do të ndodhte më kurrë në gjithë historinë. Miqësore me drita në Korçë/ Vllaznia mat forcën ndaj Miqësore me drita në Korçë/ Vllaznia mat forcën ndaj Skënderbeut të Memellit. 14 Gusht, 2022 | 13:32. Facebook Messenger Twitter WhatsApp Viber Email Copy Link. Catch the latest Vllaznia and Skënderbeu news and find up to date Abissnet Superiore standings, results, top scorers and previous winners. Football fans can read breaking Football news headlines, interviews, expert commentary and watch replays. Keep up with what’s happening in the Premier League, Champions League and other competitions. Make Eurosport your go-to source for sports online from football to tennis, cycling, snooker and more. Ai madje shkon deri aty sa thotë se, nëse Vllaznia ka pranuar, atëherë i bie të jetë aleate e Skënderbeut. “Favor është ajo… Vllaznia ka fushën e dytë, të cilën e ka përdorur edhe më përpara. Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt 28/10/2023 Shikoni 16 sht Skënderbeu Vllaznia... Skënderbeu Erzeni drejtpërdrejt live 02. 12. 2023 (Sot===))) E 2 dhj 2023 — (Sot===))) Erzeni Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 27 shtator 2023 31 gush 2023 — [sot@] Teuta Durrës Erzeni transmetim i... [TRANSMETIM>>>] Tirana Skënderbeu drejtpërdrejt falas 14 sht (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV**] Egnatia Vllaznia drejtpërdrejt 19 shkurt(Futbolli***) Erzeni Kastrioti Kruje transmetim... Nuk ka arsye për të luhet në Korçë. Shkodranët duhet të reagojnë vetë sepse ata preken në mënyrë të drejtpërdrejtë dhe pastaj në konkurrencën e kampionatit nuk është aspak mirë që ndeshja të bëhet në Korçë, ndërkohë që në kalendar duhet të luhet në Shkodër. Kuptohet që njëfarë favorizimi duket këtu, por se nga kush do ta marrim vesh shumë shpejt. Skënderbeu kaloi pari në avantazh, me anë të mbrojtësit kroat, Radas, në minutën e 66’, ndërsa kapiteni Plaku barazoi për Kamzën, vetëm në minutën e 89’. 5 minutat shtesë nuk mjaftuan për të shijuar një tjetër gol, ndërsa skuadra e Ndreut konfirmoi edhe një herë se mund të përballet me këdo në Superligë. Vllaznia Skënderbeu 2022 22 dhjetor 2023 Sporti 13 orë më parë — Vllaznia Skënderbeu 2022 22 dhjetor 2023 Sporti Ja formacionet zyrtare të Vllaznia-Skënderbeu. 30/04/2022. 282.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page