top of page

NAACP Metro Birmingham Branch

Public·143 members

((ТВ-)) ТСК Напредак utakmice uživo 22 децембар 2023

пре 5 дана — ... uživo prenos 2022 [[бесплатно]] ТСК fk Szülői ТСК ... (((УЖИВО>>>))) ТСК ИМТ Нови Београд uživo Јавор Нови Пазар utakmice uživo 5 август .

Igra se dalje. 17. MINUT - Spajić blokira šut Zličića sa 18 metara. 14. MINUT - Bukari šutira sa 25 metara, ali lopta ide preko prečke gola Napretka. 7. MINUT - GOL! Olajinka je strelac i Zvezda vodi sa 1:0! Posle slobodnog udarca, kreće akcija. Šut Hvanga izblokiran, Mijatović spušta loptu do Nigerijca. U samoj završnici gubi snagu i ne uspeva da dobije duel sa dvojicom protivnika. Na kraju Đorđe Jovanović definitivno otklanja opasnost. 62. MINUT - Hvang šutira, ali Bajić brani. Dosta precizno, ali nije dovoljno snažno. 60. MINUT - Điga blokira Jovića u ključnom trenutku, odličan start Zvezdinog štopera. 57. MINUT - Prvi žuti karton na utakmici. Vukajlović seče napad Zvezde i biva kažnjen. 54. MINUT - Navijači Zvezde ubacili baklju na teren. Opominje ih zvanični spiker. 48. ((ФУДБАЛ<<)) Напредак Чукарички utakmice uživo 22/11/2023 22. 11. 2023. — (ФУДБАЛ<<)) Напредак Чукарички utakmice uživo 22/11/2023 24. 8. 2013. — Slušajte direktan prenos preko talasa Radio Kruševca, na 93.2MHz ili ... Вождовац ИМТ Нови Београд uživo live 2 децембар 2. 12. 2023. — (УЖИВО>>>))) ТСК. utakmice uživo 28 октобар 2023 pre 2 sata Hesgoal IMT Novi ... Партизан ТСК utakmice uživo 25 новембар 2023 Ватцх 25. 11. 2023. — Партизан ТСК utakmice uživo 25 новембар 2023 Ватцх Онлине Najava Utakmica FK Partizan (B) VS FK TSC 25-11-2023 · Analiza Utakmica FK TSC . Вождовац ТСК uživo prenos 21 октобар 2023 Гледати 21. 10. 2023. — ТСК Чукарички utakmice uživo 27 април 2023 ТСК Чукарички uživo. Napredak Kruševac rezultati uživo (i video prijenos - live stream) počinju 6. 74. MINUT - Izmene i u Napretku. Ulaze Stojiljković i Bojović umesto Đorđa Jovanovića i Stanojlovića. Ostaje da se vidi da li će nešto više uraditi iskusni Bojović, najbolji strelac u istoriji Superlige. 73. MINUT - Zicer Bukarija. Sa nekoliko metara Bajić brani. Mnogo loša završnica Bukarija i odlična intervencija golmana Napretka. FK TSC – Home Najava Utakmica FK TSC VS FK Napredak (K) 22-12-2023 · Analiza Utakmica FK TSC Generalni direktor kluba je gospodin Sabolč Palađi. Home · News · A TIM · Klub ... 72. MINUT - Posle kornera Napretka kontra Zvezde, ali je Hvang zaustavljen već na polovini terena. 70. MINUT - Korner sa leve strane izvodi Kanga. 68. MINUT - Izmene u Crvenoj zvezdi. Kraso izlazi, ulazi Kanga. Umesto Mijatovića Ndijae koji je u Bernu promašio izgledne prilike. 67. MINUT - Centaršut ka Zličiću, ali ga lopta ipak preleće i lak posao za Glazera. 66. MINUT - Novi korner za Zvezdu. Pojačava sneg u Kruševcu. Kontra Napretka, ali Zvezdini igrači usporavaju napad. 64. MINUT - Kraso nalazi Bukarija koji trči ka golu Bajića. MINUT - Spajić na travi posle sudara sa saigračem Đigom. Igra se prekida jer je reč o povredi glave. Trener Napretka Gaćinović negoduje jer je igra prekinuta. Nastavlja se meč. 36. MINUT - Posle pokušaja ka golu Glazera, loša vest za goste. Povredio se Hvang u jednom duelu. Tačnije okliznuo se i ukazuje mu se lekarska pomoć. Korejac se ipak vraća na teren, ali hramlje. Ostaje da se vidi kakva će biti procena na poluvremenu. 34. MINUT - Olajinka posle driblinga odlaže do Hvanga. Ali domaćin "smiruje" napad Zvezde. Isto tako treba dodati i da je sneg u Kruševcu dodatno otežavao posao igračima Vladimira Gaćinovića i Baraka Bahara. Uz to, teren na stadionu "Mladost" važi za jedan od lošijih u Superligi. Branilac titule koji i dalje zaostaje za Partizanom je u duel sa Kruševljanima ušao sa kadrovskim problemima. Nisu doputovali Aleksandar Dragović, Aleksandar Katai, Milan Rodić i Marko Stamenić, dok je Mirko Ivanić sve vreme bio na klupi. Mada se njegov ulazak nije ni očekivao. Tako da je bilo promena u startnoj postavi pa su od prvog minuta zaigrali Jovan Mijatović, Žan Filip Kraso i Piter Olajinka. I da nije bilo odlične realizacije Nigerijca u uvodnim minutima, ko zna šta bi kasnije bilo. Kao što je rečeno Bukari nije pogađao, pa se na poluvreme otišlo sa 0:1. U nastavku, šansu su dobili i Šerif Ndijae i Gelor Kanga. [ТЕЛЕВИЗИЈА УЖИВО!!!] ТСК Напредак uživo 2022 26/09 17. 9. 2023. — [ТЕЛЕВИЗИЈА УЖИВО!!!] ТСК Напредак uživo 2022 26/09/2023 17. 9. 2023. — — [СТРЕАМИНГ] Напредак Спартак uživo prenos 22 април 2023 Fudbaleri ... Direktni prenosi mečeva 23.kola Super lige Srbije Napredak, 18, 20. 14, Železničar, 19, 18. 15, Radnički N. 19, 17. 16, Radnik, 19, 11 Izveštaj sa utakmice · Igrači kola - sezona 2023/24. Mozzart Bet Super ...